Karjeras iespējas

Uzņēmums „ESAB Welding and Cutting Products” lepojas, ka ir lieliska vieta, kur gan sākt karjeru apstrādes rūpniecībā, gan turpināt izaugsmi. Tā kā ESAB darbojas visā pasaulē, tas ir globāls uzņēmums ar ilgstošu līderības pieredzi. ESAB piedāvā izaugsmes iespējas, drošu darba atmosfēru, dāsnas priekšrocības un daudz citu iespēju.

Uzņēmumā ESAB iespējams veidot karjeru plašā funkciju lokā. Esam iedibinājuši stabilu, uz klientiem orientētu kultūru un nemitīgi meklējam cilvēkus, kas pievienos vērtību mūsu uzņēmējdarbībai, mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

Skatiet vakanču sarakstu

ESAB ir darba devējs, kas nodrošina vienlīdzīgas iespējas un ievēro pozitīvas motivēšanas politiku, līdz ar to darba attiecībās un cilvēkresursu vadībā nepieļauj diskrimināciju rases, ādas krāsas, reliģijas, tautības, izcelšanās, dzimuma, dzimumorientācijas, civilstāvokļa, veterāna statusa, invaliditātes vai vecuma dēļ.

Karjeras iespējas

Ko nozīmē darbs uzņēmumā ESAB

Mūsu visvērtīgākais resurss ir uz darbu komandā orientēti un ieinteresēti kolēģi, tāpēc mēs dedzīgi cenšamies piesaistīt, izglītot un paturēt vislabākos. Izveidojot pareizo komandu un nodrošinot tai piemērotu darba vidi, mēs iegūstam risinājumus, kas sekmē mūsu klientu panākumus. Līdz ar to tie ir arī mūsu panākumi!

ESAB darba vide ir daudzkultūru. Mēs novērtējam idejas, atalgojam iniciatīvu un veicinām iekļaušanos gan darbavietā, gan vietējā sabiedrībā. Jūsu iespējas mācīties, sadarboties un sasniegt mērķus ir teju neierobežotas.

x

x

Loading..