Vēsture

ESAB vēsture ir metināšanas vēsture. Kad ESAB dibinātājs Oskars Kjelbergs (Oscar Kjellberg) 1904. gadā izstrādāja pasaulē pirmo metināšanas elektrodu ar biezu kušņu pārklājumu jeb apvalku, viņš radīja uzņēmumu, kura novatorisms un augstie standarti palīdzējuši veidot metināšanas vēsturi.

Vairāk nekā simts gadus ESAB dzinējspēks ir bijusi vēlme nepārtraukti meklēt arvien jaunus un arvien labākus klientu apkalpošanas veidus. Tas padarījis ESAB par pasaules līderi metināšanas produktu un progresīvu griešanas sistēmu sfērā.

2012. gadā korporācija „Colfax Corporation”, viena no pasaulē vadošajām daudznozaru industriālās ražošanas kompānijām, pārņēma ESAB. „Colfax”, tāpat kā ESAB, ir uz klientiem orientēts uzņēmums, kurš skaidri apzinās pastāvīgas inovācijas un uzlabojumu nepieciešamību.

Oscar Kjellberg

Dibinātāja biogrāfija

ESAB pamatus pagājušā gadsimta sākumā lika atjautīgs inženieris, kurš meklēja praktisku risinājumu izplatītai problēmai.

Hronoloģija

ESAB lepojas ar vairāk nekā gadsimtu ilgu tehnoloģisko inovāciju pieredzi. Skatīt hronoloģiju.

Rītdienas vēsture šodien

Rītdienas vēsture šodienESAB aktīvi turpina inovatīvu darbību un pastāvīgi pilnveidojas, lai apmierinātu un pārspētu klientu prasības. ESAB ir pārstāvēts gandrīz visās pasaules valstīs, četros kontinentos izvietotās izgatavotājrūpnīcās nodarbinot vairāk nekā 8700 strādājošo.

x

x

Loading..