Par ESAB

Ko mēs darām

ESAB ir pasaules līderis metināšanas un griešanas iekārtu un izejmateriālu ražošanā. Mūsu inovatīvā, visā pasaulē atzinību guvušā aprīkojuma un risinājumu izstrāde balstās starptautiska līdera kompetencē un pieredzē, turklāt mēs iesaistām pilnveidē arī mūsu klientus.

Mūsu vīzija un vērtības

Mūsu vīzija un unikālais vērtību kopums ir mūsu organizācijas panākumu un gara virzītājspēks. Strādājot korporācijas „Colfax” vadībā, mēs savas vērtības iedzīvinām ESAB uzņēmumā. Mūsu vīzija un vērtības palīdz mums pieņemt stratēģiskus lēmumus, pārvaldīt resursus un ikdienā rūpīgi apsvērt katru izvēli.


Pasaules mēroga uzņēmums

Uzņēmumā strādā vairāk nekā 8600 darbinieku, līdz ar to ESAB darbībā iesaistīti gandrīz visu pasaules nāciju pārstāvji. ESAB ir pārstāvēts gandrīz visās pasaules valstīs, četros kontinentos izvietotās izgatavotājrūpnīcās nodarbinot vairāk nekā 8700 strādājošo.

Vēsture

ESAB vēsture ir metināšanas vēsture. Kad ESAB dibinātājs Oskars Kjelbergs (Oscar Kjellberg) 1904. gadā izstrādāja pasaulē pirmo metināšanas elektrodu, viņš radīja uzņēmumu, kura novatorisms un augstie standarti palīdzējuši veidot metināšanas vēsturi.


Drošība un vide

ESAB ir cieši apņēmies sargāt un uzlabot savu darbinieku veselību, drošību un darba vidi. Turklāt mēs nepārtraukti cenšamies pilnveidot ekoloģiskās, sociālās un ekonomiskās darbības rādītājus.

DOWNLOAD ISO 9001, ISO 14001 and OHSAS 45001 Certification

Karjeras iespējas

ESAB lepojas, ka ir lieliska vieta, kur gan sākt karjeru apstrādes rūpniecībā, gan turpināt izaugsmi. Tā kā ESAB darbojas visā pasaulē, tas ir globāls uzņēmums ar ilgstošu līderības pieredzi.

x

x

Loading..