Previous
Next

Lielākas produktivitātes labad, darbā ar galvanizētiem tēraudiem, izvēlieties “mazāk” – mazāku porainību, mazāk šļakatu un caurdedzināšanu – lietojot OK AristoRod 38 Zn, ESAB jauno monolīto stiepli galvanizētu tēraudu MIG/MAG metināšanai.

Galvanizēta tērauda metināšanā tiek atbrīvots cinka tvaiks, kas ietekmē loka stabilitāti un veicina lieku šļakatu veidošanos. Ja tvaiks nokļūst metināšanas vannā, sacietējot metinājuma šuvei, tas izraisa porainību. Formulā izmantojot cieši kontrolētus mikrokausēšanas elementus, OK AristoRod 38 Zn ļauj cinka tvaikam izkļūt no kausētā metāla. Tas novērš porainības un šļakatu galveno cēloni, kas saistīts ar standarta ER70S-6 stiepļu izmantošanu, turklāt nav papildu izdevumu par metāla pulverstieplēm.


Optimizēti rezultāti

OK AristoRod 38 Zn ievērojami mazina vai pat likvidē metinājuma brāķi un pārstrādāšanu. Tiek iegūti uzlaboti rezultāti metinot galvanizēta tērauda komponentus, kādus lieto transportā, sadzīves precēs, lauksaimniecības tvertnēs un silēs, AVGK sistēmās un būvniecībā.

“Viens pret vienu” uzvarētājs

ESAB veica pārbaudes “viens pret vienu”, salīdzinot ar citām izplatītām galvanizēta tērauda metināšanas iespējām. Rezultāti bija pārliecinoši: OK AristoRod 38 Zn nodrošina mazāk trūkumu un vairāk priekšrocību – labākais darbības rezultāts ar mazāko kopējo ražošanas izmaksu.

OK AristoRod 38 Zn

OK AristoRod 38 Zn

Porainība nulles vai zemā līmenī, krietni zemāk par standarta robežvērtībām.

lowporosity

Maza porainība

low spatter

Maz šļakatu

no burn through

Caurdeguma nav

Labākā vērtība un darbības rezultāts

Standard 70S-6

Standard 70S-6

Daudzu virsmu sagraušana un intervāla poru ķēde visa metinājuma šuves garumā.

most porosity

Vislielākā porainība

most spatter

Visvairāk šļakatu

low burn through

Mazs caurdegums

Vairāk pārstrādāšanas un brāķēta metinājuma

Metāla pulverstieple

ok aristorod 38zn

Virsmas porainības nav. Pārklājuma savienojums piepildāms ar grūtībām.

low porosity

Maza porainība

most spatter

Maz šļakatu

low burn through

Augstāks caurdedzināšanas risks

Vislielākā izmaksa


ATKLĀJIET, KĀPĒC MAZĀK IR VAIRĀK.

Reģistrējieties zemāk bezmaksas konsultācijai, kas jums neuzliek nekādas saistības, un ESAB pārstāvis ar jums sazināsies.

ESAB Marathon Pac

 

x
x

x

Loading..