Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai mēs varētu jums nodrošināt pakalpojumus, uzlabot to veiktspēju un funkcionalitāti, analizēt mūsu produktu un pakalpojumu izmantošanu, kā arī sniegt jums informāciju par mūsu reklāmas un mārketinga aktivitātēm.

Sīkfailu politika   Privātuma paziņojums

Previous
Next
Rebel is Here
x
x

Kontaktu forma

Paldies, ka interesējāties par REBEL. Aizpildiet zemāk esošo formu un ESAB pārstāvis sazināsies ar Jums.

Play

VISAPBRĪNOJAMĀKĀ VISUR LIETOJAMĀ IEKĀRTA, AR KO VAR SAMETINĀT VISU.

Jūs nezināt, ko nozīmē tipiska diena — kā tas ir strādāt pie galda no 9.00 līdz 17.00. Jūs nezināt, kur jūs aizvedīs nākamais darbs, bet jūs zināt, ka jums būs jābūt gatavam jebkam. Kad runa ir par metināšanu, tas nozīmē jebkuru procesu, jebkuru jaudu, jebkuru materiālu, jebkuru vietu un jebkuru laiku. Iepazīstiet Rebel. Visur lietojamā iekārta, ar ko var sametināt visu, kurai ir viss, kas jums nepieciešams, lai paveiktu darbu no sākuma līdz beigām. Tas nebūt nav tipiski.

IEPAZĪSTIET PATIESĪBU KUR NOPIRKT
PATIESĪBA

PATIESĪBA

IZSTRĀDĀTA SISTĒMA DIVU MĒRĶU PIELIETOJUMAM

Rebel EMP 215ic

Par daudzām iekārtām apgalvo, ka tās ir multifunkcionālas, kas ir vairāk nekā MIG iekārtas. Rebel ir īsteni multifunkcionāls metināmais aparāts, kas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, vai jūs metināt MIG, Pulverstiepli, MMA - pat nepakļāvīgos 6010 celulozes elektrodus vai TIG ar pieslēgumu Lift TIG, iekārta Rebel darbosies tā, it kā tā būtu radīta, lai veiktu šo darbu. Sikaka informacija

Rebel EM 215ic

Bez pārspīlējuma,tikai MIG. Lietotājiem, kas plāno tikai MIG metināšanu un novērtē tradicionālo regulēšanas paneli, ESAB piedāvā Rebel EM 215ic MIG iekārtu metināšanai un rutila pulverstieples ar gāzes un bez gāzes aizsardzību. Sikaka informacija

PATIESĪBA

Ļoti gudra tehnoloģija.

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat metinājis divus gadus vai 20, Rebel var padarīt jūsu darbu vieglāku ar sMIG (smartMIG)programmu. Iesācējiem ir pamata režīms, kas padara iestatīšanu vienkāršu. Pieredzējušiem ir ekskluzīva, iebūvēta loka kontrole, kas pastāvīgi uzrauga jūsu metinājumu un pielāgojas, lai veiktu vislabākos metinājumus, ko var atkārtot, patiesi satriecot jūsu prātu. Atklājiet sMIG.

PATIESĪBA

Gatavs jebkam.

Jūs nekad nezināt, kāds metināšanas process būs nepieciešams jūsu nākamajā darbā, vai arī kāda veida ieejas jauda jums būs pieejama. Tieši tāpēc mēs esam aprīkojuši Rebel ar tādām funkcijām, kas ļauj jums brīvi iet visur un metināt visu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir piekļuve 120 V vai 230 V spriegumam, vai pat ģeneratoram, Rebel jūs nodrošinās pilnībā.

PATIESĪBA

Vienreizēja izturība.

Jūs esat rūpnīcā, pie klienta vai darbnīcā. Tātad jums ir nepieciešama iekārta, ko var viegli pārvietot un kas tik ātri nenolietojas. Rebel to var. Ar savu izturīgo piecu rokturu kasti uz riteņiem, tērauda nesošās virsbūves tipa konstrukciju un IP23S līmeņa aizsardzību tā ir visur izmantojama iekārta. Turklāt tai ir trīs gadu garantija, kas ir spēkā no izsniegšanas brīža.

PATIESĪBA

Kopējais komplekts.

Lai ietu un metinātu, vajag vairāk nekā tikai iekārtu. Iegādājoties Rebel, jūs saņemsiet visu nepieciešamo aprīkojumu, lai sāktu strādāt.

  • MIG deglis ar papildu 2.gab 0,8 mm kontaktu uzgaļiem
  • Atpakaļsaites kabeļa komplekts un elektroda turētājs
  • Gāzes caurule ar ātro savienotāju
  • 12.50 0,8 mm stiepli
  • Piedziņas ruļļi 0,6 - 0,8 - 1,0 mm stieplei.

Piezīme: Visi uzskaitītie elementi attiecas uz EMP 215ic. Pilnīgu EM 215ic (tikai MIG) versijas iepakojuma satura sarakstu, lūdzu, skatiet cilnē Dokumenti un Specifikācijas.

UZDRĪKSTIETIES

UZDRĪKSTIETIES

Pārejiet uz ESAB. Piesakoties saņemt mūsu reklāmu, nodrošināsiet, ka, jūs esat viens no pirmajiem, kurš iegādāsies Rebel, tiklīdz šīs iekārtas būs pieejamas.

KUR NOPIRKT
x
x

x

Loading..