Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai mēs varētu jums nodrošināt pakalpojumus, uzlabot to veiktspēju un funkcionalitāti, analizēt mūsu produktu un pakalpojumu izmantošanu, kā arī sniegt jums informāciju par mūsu reklāmas un mārketinga aktivitātēm.

Sīkfailu politika   Privātuma paziņojums

Apmācība

Previous Next

Mēs uzskatām, ka spēsim sasniegt izcilību tikai tad, ja līdztekus produktiem un pakalpojumiem nodrošināsim arī augstākās kvalitātes apmācību. Mūsu apmācības programmās iekļauti izvēles varianti, un tie visi piedāvā iespējas uzlabot zināšanas par iekārtām, apgūt drošas ekspluatācijas metodes un maksimāli kāpināt iekārtu produktivitāti. Mūsu kursu piedāvājumos apmācība instruktora vadībā savienota ar praktisku iemaņu apguvi; tiek piedāvātas arī īpašas programmas iekārtu operatoriem un servisa tehniskajiem speciālistiem. ESAB mūsdienīgie mācību kompleksi piedāvā vislabāko apmācības vidi, izmantojot moderno datortehnoloģiju.

Mūsu apmācības kalendārā varat atrast pārskatus par kursiem un detalizētu informāciju par piedāvātajām mācību nodarbībām.

x
x

x

Loading..