Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai mēs varētu jums nodrošināt pakalpojumus, uzlabot to veiktspēju un funkcionalitāti, analizēt mūsu produktu un pakalpojumu izmantošanu, kā arī sniegt jums informāciju par mūsu reklāmas un mārketinga aktivitātēm.

Sīkfailu politika   Privātuma paziņojums

Informācija piegādātājam: Prasības attiecībā uz kvalitātes nodrošināšanu un vadlīnijas

Piekļuve piegādātāju portālam

Kad piegādātāji veic ar kvalitāti un atbilstību saistītas darbības, uzņēmums ESAB mudina piegādātājus izmantot savu tīmekļa portālu. Jūsu ESAB klientu pārstāvis iespējams jums nosūtīs paziņojumu, formāli lūdzot jūs iegūt savus pieteikšanās datus, lai izmantotu šo portālu dažādām darbībām.

Lai pieteiktos, lūdzu, noklikšķiniet uz tālāk norādītās saites. Ja piesakāties pirmo reizi, noklikšķiniet uz Register (Reģistrēties) un izpildiet norādījumus. Problēmas varat risināt, sazinoties ar kontaktpersonu, kas atbild par ESAB resursiem.

PIEGĀDĀTĀJU PORTĀLS


Lejupielādējiet dokumentu(-us):

Šajā sadaļā ir ietverta informācija, lai palīdzētu piegādātājiem saprast, kādas ir ESAB prasības attiecībā uz kvalitātes nodrošināšanu. Tajā ir minēti galvenie rīki un metodes, kas jāpiemēro, lai palīdzētu attiecīgajās ražošanas darbībās, un tā definē vispārējās prasības.

Supplier Quality ManualPDF format
x
x

x

Loading..