Previous
Next

Atsakieties no tradicionālā
ar unikālo Rogue.

Viduvēju sākuma līmeņu iekārtu laiks ir beidzies. Ar savām netradicionālajām funkcijām, nepārspēto veiktspēju un pilnībā jaunu rūpniecisko dizainu Rogue sāk jaunu metināšanas iespēju laikmetu, kas liks jums pārdomāt visu, ko gaidāt no portatīvas MMA iekārtas par šādu cenu. Vai esat gatavs izvēlēties Rogue?

Izplatītāju Meklētājs


Rogue nākamā līmeņa tehnoloģija nodrošina precīzu, profesionālu un konsekventu kontroli darbā ar visu veidu MMA elektrodiem un visās metināšanas pozīcijās. Regulējama karstās palaišanas funkcija ļauj zibenīgi iedegt loku pat visproblemātiskāko elektrodu gadījumā. Regulējamā loka jauda palīdz pastiprināt iespiešanos un novērš elektrodu pielipšanu. Vēl nekad iepriekš sākuma līmeņa metināšanas iekārtai nav piemitusi šāda augstas kvalitātes veiktspēja.


Atmetiet savus pieņēmumus par metināšanas iekārtām šajā klasē – Rogue jauda divkārt pārsniedz iekārtu iespējas šajā cenu kategorijā. Ietvertā jaudas koeficienta kontroles (PFC) tehnoloģija (Rogue PRO) nodrošina ļoti efektīvu un stabilu loku, kas iztur enerģijas svārstības. Rogue darbojas ar 115 V vai 230 V (Rogue PRO) ar pielāgoties spējīgu automātisku ievades sprieguma kompensāciju, kas to padara ideāli atbilstīgu gan elektrotīkla, gan ģeneratora energopadevei. Ar līdz pat 25% darba režīma cikla pie 200 A Rogue spēj tikt galā ar biezāku materiālu metināšanu.


Neviena cita iekārta šajā cenu kategorijā pat netuvinās Rogue iespējām. Tās robustais un stingrais stiklšķiedras lietais korpuss ir veidots tā, lai izturētu triecienu pēc trieciena jebkādos apstākļos gan darbnīcā, gan objektā. Rogue ir izturīga un pret laikapstākļiem aizsargāta iekārta ar IP23S klasi lietojumam skarbos āra apstākļos. Kā ikvienai ESAB iekārtai, arī Rogue ir mūsu nozarē vadošā trīs gadu garantija – pilnīgam sirdsmieram. Ardievu, lēti konstruētās metināšanas iekārtas!


Rogue kompaktā un vieglā konstrukcija atvieglo iekārtas pārvietošanu no vienas darba vietas uz citu. Atkarībā no modeļa iekārta sver tikai 6,8 kg vai 8,2 kg, un tās izturīgais rokturis un komplektā esošā pleca siksna nodrošina ērtu iekārtas pārvietošanu. Turklāt iekārtas stabilais loks nozīmē, ka varat izmantot garus pagarinājuma kabeļus, lai strādātu pat attālākajās vietās, neietekmējot metināšanas kvalitāti (Rogue PRO). Šī iekārta ir portatīva darba zirga sinonīms.


Rogue ir testēta laboratorijās visā pasaulē, lai pārliecinātos, ka tā atbilst globāla līmeņa veiktspējai un lietojamības standartiem. Iekārtas viegli lietojamais interfeiss ietver lielu, precīzu digitālo displeju, ko iespējams viegli nolasīt no 25 m attāluma. Izvēles aprīkojuma tālvadības pults (Rogue PRO) sniedz iespēju pielāgot pašreizējos iestatījumus, nedodoties atpakaļ pie iekārtas. Neatkarīgi no tā, kur strādājat, Rogue gluži vienkārši metina teicami.


x

Ievākt ziņas par

E-pasta adrese
Tālrunis
x
x

x

Loading..