mūsu garantijas

ESAB KVALITĀTE UN UZTICAMĪBA

Klientu apmierinātība ir ESAB augstākā prioritāte. Jūsu ESAB produktam sniedzam vienu no nozares aptverošākajām garantijas programmām. Varat būt pārliecināts, ka, iegādājoties ESAB produktu, esat izvēlējies labāko kvalitāti un labākā pieejamā klientu servisa atbalstu.


GARANTIJA, KAS LABUS PRODUKTUS PADARA VĒL LABĀKUS

Sniedzot klientiem papildu pārliecību par to, ka mūsu nozares līderos esošās iekārtas teicami paveiks no tām gaidīto, ESAB garantija padara labus produktus par vēl labākiem.

Mūsu standarta trīs gadu detaļu un darba garantija attiecas uz visiem Eiropā pārdotajiem ESAB manuālās metināšanas barošanas avotiem, rokas plazmas griešanas iekārtām un stieples padošanas iekārtām.

Garantija attiecas gan uz komplektējošām detaļām, gan darbu. ESAB garantē, ka trīs gadus pēc iegādes brīža un tam sekojošas produkta normālas izmantošanas, bez maksas tiks salabotas vai aizstātas jebkuras ražošanas vai materiālu defektu dēļ no ierindas izgājušas detaļas un sastāvdaļas.

Uzziniet vairāk par mūsu garantijas termiņiem un Garantiju politiku.


VISPLAŠĀKAIS AUTORIZĒTU SERVISA CENTRU TĪKLS EIROPĀ

Kopā ar ESAB vienmēr līdzās ir prasmīgs un kvalitatīvs atbalsts.

ESAB garantijas atbalstu nodrošina nozarē vadošs autorizētu servisa centru tīkls, kas piedāvā aptverošāko ģeogrāfisko pārklājumu Eiropā. Mūsu servisa centri veic profesionālus ESAB iekārtu remontdarbus, apkopi un kalibrāciju.


REĢISTRĒJIETIES, LAI SAŅEMTU VAIRĀK

ESAB piedāvā garantijas atbalstu, kas nesagādā raizes, – viss, kas nepieciešams, ir produkta sērijas numurs un iegādes datums. ESAB standarta trīs gadu garantija stājas spēkā ESAB produktu iegādes brīdī un nav atkarīga no reģistrācijas vai garantijas sertifikāta, taču, reģistrējot produktu, Jūs iegūsiet vairāk.

Aizpildiet garantijas reģistrācijas veidlapu, un Jūs automātiski saņemsiet jaunāko ar produktu saistīto informāciju, tostarp informāciju par jauninājumiem. Produktu reģistrācija turklāt palīdz mums sniegt ātrāku un efektīvāku tehnisku atbalstu.


VAI JUMS IR JAUTĀJUMI? JAUTĀJIET ESAB.


x

x

Loading..